Верифікований профіль
17
Років досвіду
2
Верифіковані рекомендації
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
16
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора
Вітання!
Я - Віталій Левицький, сертифікований ріелтор, консультант з нерухомості із 14-річним досвідом.

Свою роботу люблю за динамічність та багатогранне поєднання навиків з інших галузей. Відповідальність, ефективність, знання тенденцій ринку та вміння приймати нестандартні рішення, щоб досягати цілей - це кредо професійного ріелтора. Найбільшою нагородою для мене є хороша рекомендація клієнта та відчуття того, що мій підхід до вирішення поставлених завдань приніс користь, відчуття заспокоєння від вдало закінченої справи та впевненість у правильності свого вибору. Сімейний ріелтор, контактами якого не соромно поділитися друзями!..

В період 2007-2022 років був співзасновником низки ріелторських агенцій, був причетним до відродження Івано-Франківського осередку Асоціації Фахівців з Нерухомості України в 2018-2020 роках, відвідав чимало тренінгів та майстер-класів.
Переможець щорічного конкурсу RealEstate Awards 2021 від АФНУ-ІФ у номінації «Найкращий Майстер Переговорів».

У 2022р. - став частиною професійної команди «Domolux», очоливши філіал «Domolux PRO», що спеціалізується на обслуговуванні нерухомості комерційного та бізнес-класу сегменту.
Консультую щодо інвестування. Знаю, як вигідно продати чи здати в оренду Вашу нерухомість, адже пріорітетними для моєї команди та мене завжди є суспільна орієнтованість, розвиток та надання якісної ріелторської послуги.

Продаж комерційної нерухомості (5)

  • 46 000 $
    836 $/м²

    Південний бульв., 34

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    55 м²
    вчора
    Продається нежитлове приміщення в центральній частині міста, по вул Короля Данила: • 1 пов, нефасадне (в дворі) • 55м2: 3 кабінети (один прохідний), тех.приміщення та с/в • євроремонт (робочий стан) • електричне автономне опалення • захисні ролети, охоронна сигналізація, кондиціонер, парковка біля приміщення Підійде під медичну практику, офісну діяльність, косметологію, надання послуг тощо. Ця нерухомість стане хорошою інвестицією як для власного бізнесу, так і для здачі в оренду.
    Рієлтор
  • 39 000 $
    1 950 $/м²

    Приозерна вул., 29

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Millennium
    приміщення для надання послуг
    20 м²
    2022 рік побудови
    1 міс. тому
    Продається приміщення в престижному ЖК біля Міського Озера: • 20м2 • дизайнерський інтер'єр • автномне електричне опалення • потужна електро-мережа, всі комунікації • літній майданчик • два входи Локація: заселений сучасний будинок в закритому комплексі, поруч приватна школа та садок, рекреаційна зона Озера, супермаркети тощо... Висока відвідуваність та хороша рентабельність. Пропозиція буде цікавою з метею інвестування, або ж для ведення власного бізнесу. Ціна - 39 000 дол. США Більше інфо - за телефоном.
    Рієлтор
  • 600 000 $
    236 $/м²

    Юності, 41Б

    БЕЗ КОМІСІЇ
    виробниче приміщення
    2537 м²
    1 міс. тому
    • дялянка площею 1га, огороджена. • виробничо-промислові приміщення, площею ~2540м2 • міські комунікації • підключення до підстанції потужністю 400кВт Більше інформації - по телефону.
    Рієлтор
  • 560 000 $
    700 $/м²

    Галицька вул., 34А

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    800 м²
    2 міс. тому
    Продається цокольне приміщення великої площі в центрі, прохідна зона. Можливий поділ Продається цокольне приміщення в центральній частині міста: •розсташоване на одній з головних вулиць, фасадний вхід, висока прохідність •площа 800м2, можливий поділ (на певних умовах), так як складається із декількох залів та підсобних приміщень, 2 входи, є кухня та декілька санвузлів •потужна електромережа- 50кВт •всі комунікації, вентиляційна система тощо •приміщення розсташоване в окремій будівлі комерціного призначення. Підійде для будь-якої діяльності, що потребує великої площі: спорт-зал, заклад харчування чи паб, нічний заклад, виробництво тощо •є парковка та територія для розвантаження
    Рієлтор
  • 650 000 $
    2 766 $/м²

    Пащенка, 4

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    235 м²
    2 міс. тому
    Шукаєте інвестиційно-вигідну та водночас стильну і сучасну нерухомість у Карпатах? Таку, щоб і собі до душі, і для бізнесу? Тоді Вам до нас!) Пропонуємо дохідний комплекс з двох сучасних котеджів, побудований за концепцією «комфортного мінімалізму», в основі якої лежить гармонійне поєднання комфортного проживання та природньої краси навколишнього середовища. Локація: Івано-Франківська область, с.Татарів. Відстань до курорту Буковель - 14км, до обласного центру - 65км. Неподалік туристично-привабливі об'єкти: Озеро молодості, річка Прут, гори Хом'як, Магура, Синяк тощо. Значною перевагою є близькість до залізничного вокзалу, магазинів, ресторанів Татарова та іншої інфраструктури. Комплекс...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.